Сайт, який спростовує радянські міфи про Другу світову війну

87

Друга світова війна є частою темою для російських спекуляцій. Велика частина українців розглядала її лише з радянського погляду. А тому проект, який запустив Український інститут національної пам’яті, є надзвичайно важливим, адже він стосується розвінчування радянських міфів про Другу світову війну та збільшення знань про її український вимір.

Засновники ініціативи запустили сайт, який адаптований для усіх гаджетів. На сайті можна знайти цікаву інфографіку (щодо втрат та перемог України у війні, Українського Визвольного Руху, тощо), перелік ключових подій та постатей війни, карти, фото- та відеоматеріали (документального характеру, про українські та світові вшанування).

Для тих, хто хоче ще більше дізнатися засновники зробили підбірку цікавої літератури (міститься в розділі «Бібліотека»).

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Також подано чимало текстових матеріалів, які спростовують радянські міфи (наприклад, про Велику Вітчизняну Війну, «вимушеність» пакту Молотова-Ріббентропа, «Золотий вересень», тощо), та стосуються жінок на війні (Людмили Фої, Олени Вітер, Олени Теліги та багатьох інших), що діє в рамках проекту «Війна не робить винятків». Автори зазначають, що саме жіночий погляд на війну якнайкраще спростовує міфи. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.