Радіо Соловейко – нехай ллється українська пісня звідусіль

138

Українська пісня завжди була однією із «святинь» нашого народу, його духовним скарбом, гордістю та красою. З давніх-давен славилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Михайло Стельмах писав, що пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було значної події в житті народу, нема такого людського почуття, яке б не озвалося в українській пісні чи ніжністю струни, чи рокотанням грому.

Сучасні українці не втратили любові до народної пісні, проте вона неабияк потребує підтримки та популяризації! Саме таку мету ставить перед собою музичний популяризаційно-розважальний проект про українську народну музику – «Соловейко». Global Ukraine News вже знайомив наших читачів з цим унікальним проектом, тоді головною метою автора та головного редактора «Соловейка» Макса Туровського було створення радіо української народної пісні. І ось 12 травня проект запустив власне інтернет-радіо. «Скарби співучої нації» – таким став офіційний девіз новоствореного Радіо Соловейко. Це вперше в українському сегменті інтернету народна пісня залунала на власній хвилі.

Читайте за темою: «Соловейко» – нова якість української народної пісні

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

«Я вважаю народну пісню найпершим культурним скарбом України, тому слоган «Скарби співучої нації» максимально точно описує ту музику, яку можна почути на нашій хвилі. І веб-сайт, і радіо «Соловейко» прагнуть усіляко підкреслити універсальну красу народної пісні, тому ефір буде дуже різноманітним: рок, електроніка, джаз, поп, наші славні ВІА 70-80-х і, звичайно ж, золоті хіти від безсмертних класиків», – розповідає Макс Туровський.

Зараз ефір Соловейка повністю складається з музики, але згодом планується поява авторських програм, інтерв’ю з артистами та іншого контенту власного виробництва.

«Відкритість – один із головних принципів нашого проекту. На сайті, наприклад, користувачі можуть власноруч створювати артистів та додавати пісні. Дотримуватись цього принципу ми будемо і на радіо. Якщо хтось з артистів хоче почути свою пісню на «Соловейку» та вважає, що відповідає рівню проекту, викладайте свої записи на Soundcloud чи ще кудись, присилайте нам посилання і я обіцяю, ми розглянемо кожну заявку!», – акцентує головний редактор проекту.

Тож відтепер українська пісня залунає у кожному домі та принесе нам  мир та гармонію!GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.