Найбільший мовний урок у світі проведуть на 55 локаціях в Україні

60

Цієї суботи, 28 травня, у 55 населених пунктах України о 13:00 проведуть одночасний урок англійської мови, який може стати рекордом у книзі Гіннеса. Подія відбувається за ініціативою організації Go Global у співпраці з Посольством США та Американським домом у Києві.

Заняття проведуть на підтримку року англійської мови в Україні. Спроба світового рекорду буде наживо транслюватися у мережі на веб-сайті. Урок триватиме 35 хвилин. Заняття пройдуть просто неба одночасно у багатьох містах.

nmys

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Головними майданчиками стануть Софійська площа у Києві і площа навпроти Театру опери та балету у Львові.

Зараз світовий рекорд у категорії «Найбільший мовний урок» включає 6287 учасників. Щоб перемогти, українське заняття має зібрати 9 тисяч учасників.

Щоб дізнатись, як взяти участь у заході, організувати приміщення для нього або знайти найближче місце проведення, можна завітати на Facebook-сторінку заходу чи на сайт. У Києві урок відбудеться в офісі Британської Ради.

Захід має хештег  #UAspeakingEnglish. Під час уроку проведуть конкурси «Найстарший учасник», «Наймолодший учасник», «Найкраще фото», «Найбільш творче використання логотипу Україна Speaking», «Найбільш незвичайне приміщення» і «Найбільше приміщення за межами Львова». GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.