«Мрії здійснюються» – проект, який робить життя малечі яскравішим

59

Напевно мало хто з нас може похвалитись тим, що полюбляє відвідувати лікарні з їх темними, сірими коридорами та пошарпаними стінами. Одна згадка про такі інтер’єри наводить нас на негатив та страх. Що вже говорити про дітей, для яких так важливе візуальне сприйняття навколишнього середовища.

Змінити сумну атмосферу, побороти дитячий страх перед лікарнею і зробити перебування дітей там цікавим і приємним – саме такою є мета громадської організації «Мрії здійснюються». Художниця Галина Гедзевича (член спілки художників України, учасник міжнародних виставок, автор багатьох творів, що знаходяться в колекціях як в Україні, так і за її межами) розмальовує коридори і палати, а її чоловік, Валерій Кришень (перший український навколосвітній мандрівник, громадський діяч, волонтер) шукає кошти для реалізації задумів проекту.

mrii1

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

«Наша мета – через оздоблення стін та внутрішніх інтер’єрів закладати з перших років життя відчуття єдності та приналежності до нації – Українець! Мета одна, виховання маленьких українців, в новому позитивно патріотичному форматі. Адже для нас це зовсім не складно!», – зазначають організатори на своїй Facebook сторінці.

mrii3mrii2 mrii4

Читайте за темою: Українські дизайнери підкорюють Емірати

Заклади в яких реалізовується цей проект обираються в довільному форматі: від великого міста до маленького селища. Кожний з охочих може залишити заявку для того, щоб прикрасити заклад свого міста або внести свою частку в спільну добру справу. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.