Литва введе стартап-візи для українців

51

Уряд Литви в середині квітня схвалив поправки в законодавство, які спростять отримання довідки на проживання для підприємців з країн, які не є членами ЄС. У цьому числі і для українців. Законопроект ще має бути схвалений литовським парламентом. З огляду на підтримку уряду та бізнес-спільноти, це станеться до початку літа. Про це повідомляє AIN.

Нові імміграційні правила прискорять отримання посвідки на проживання для високотехнологічних стартапів ранньої стадії з інноваційним продуктом або бізнес-моделлю.

Група сертифікованих організацій, таких як венчурні фонди і акселератори, сформує Startup Visa Committee. Він буде оцінювати кандидатів на право отримання стартап-візи. У разі позитивного рішення, засновники отримають посвідку на проживання терміном на рік, з можливістю продовження ще на рік. Після цього періоду, якщо стартап залучив інвестиції і створив робочі місця, засновники отримають можливість продовжити дозвіл на проживання.

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Перелік галузей, для яких можна отримати стартап-візу, і докладні процедури будуть прописані після затвердження реформи литовським парламентом.

Трирічний дозвіл на проживання також зможуть отримати іноземні менеджери, які не інвестували власні кошти в компанію. Такі компанії повинні мати капіталізацію не менше 500 000 євро і десяти співробітників.

Читайте за темою: Українські стартапи здобувають світове визнання

Робота над відповідними змінами до законодавства велася близько року. Вони покликані допомогти скоротити дефіцит висококваліфікованих фахівців і сприяти розвитку інноваційних напрямків.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.