Коли Музою стає саме Життя

78

Автор: Олена Назаренко
Фото: Олеся Татарин

Виставка художніх робіт українських військових-саперів відкрилась у Посольстві України в Італії. Відкриття виставки відбулося одночасно з благодійним аукціоном і було присвячене Дням України в італійському парламенті, які відзначалися з 25 по 27 травня.

sapit

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Авторами робіт є офіцери ЗСУ Станіслав Перлін та Сергій Шевцов, художники, натхненням яких є постійна боротьба зі смертю. Вони – справжні професіонали, що живуть на «лезі ножа» і постійно відточують свою майстерність по розмінуванню на сході нашої держави, на фронтових дорогах і звільнених територіях. Тільки подивившись смерті в очі, починаєш по-справжньому цінувати кожну мить. Це і проходить червоною ниткою крізь усю їх творчість. Адже їхня Муза – саме Життя.

sapit2

sapit3

Сергій Шевцов народився в Харкові. Закінчив Київське Суворовське військове училище, потім Харківське гвардійське вище танкове училище. Зараз працює керівником вибухово-технічного відділу одного з підрозділів міста Харкова. Сергій розповідає: «При високому рівні психологічно-емоційного навантаження, писати для мене – це як самозахист від депресивного стану. Мистецтво заставляє думки рухатися в іншому напрямку, відволікає від суму та приносить задоволення».

sapit4

sapit5

Станіслав Перлин – полковник МВС, більш як 25 років служить народу України в системі, основними завданнями якої є боротьба із злочинністю та безпека громадян. Писати почав років шість тому. Художник розповідає: «Пишу або в позитивному настрої або у депресії. Обидва ці психологічні стани дають теми і надихають на творіння…Теми бувають різними: побачене на вулиці чи вигадане…Картини, надані для цієї виставки-продажу, – це сюжети, створені мною. На жаль, я не був ніколи в цих містах, хоча дуже люблю море, чайки, маяки. Я люблю світ у всій його різнобарвній і неповторній красі!».

sapit6

Виставка відображає в собі найінтимніші прагнення кожного з нас і всього нашого народу загалом. Роботами наймужніших його представників, які добре знають ціну життя, ми говоримо світові: «Ми прагнемо МИРУ! Життя – це найцінніший скарб! Бережіть його!».

Художники надали свої роботи Благодійному Фонду «Help Army» з м. Харкова для проведення онлайн-аукціону на користь волонтерських проектів по допомозі армії.

Перед тим, як потрапити до приватних колекцій, художники вирішили показати їх широкому загалу, в тому числі італійському глядачеві. GU

sapit7

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.