Гаївки та веснянки відгуляла українська громада у Нью-Йорку

95

7 травня у Нью-Йорку, у приміщенні Ukrainian National Home, відбулось свято «Гаївки та веснянки». Захід організували Організація Оборони Чотирьох Свобід України (ООЧСУ) та Радіо Домівка (Перше українське онлайн радіо Нью-Йорка).

gtvv

Громада українців в Америці є дуже великою. А втілюючи у життя такі українські забави, організатори намагаються дати змогу відчути українську культуру і за межами України, показуючи, що українці, незалежно від місця проживання, повинні пишатися своєю національністю, історією та культурними багатствами.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

gtvv1

gtvv2

 «Головною цінністю такого івенту є те, що він об’єднує усі вікові категорії людей. Це так прекрасно, коли на одній площадці одночасно танцюють школярі, студенти та більш старші люди», – зазначає член організації Оборони Чотирьох Свобід України ООЧСУ, Володимир Гогільчун.

gtvv3

Організатори вже проводили подібний івент минулого вересня під назвою «Гуцульські Вечорниці». Враження як і в організаторів, так і в людей, які відвідали забаву, були дуже і дуже приємними. Після закінчення забави дуже багато людей просили, аби такі заходи проводилися частіше.

Читайте за темою: В Римі українці на Пасху водили гаївки

ООЧСУ (Організація Оборони Чотирьох Свобід України) ставить перед собою мету максимально об’єднати українську діаспору на теренах Америки та діяти в інтересах України та українства по цілому світі. Діяльність організації не обмежується виключно політичною, а й включає в себе культурну, просвітницьку, спортивну складові. ​GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.