Безмежжя світів Книжкобуса

64

Містами України  подорожує чарівний автобус-бібліотека, перевозячи з собою найцікавіші книжки, аби діти по всій країні мали можливість поринути у світ казок та пригод.

«Книжкобус» – це інноваційний хаб, який подорожує Україною і дарує кожній дитині радість читання. Тільки уявіть мобільну бібліотеку на колесах, яка знайомить Вас із героями, злодіями та магічними тваринами з різноманітних фантазійних книжкових світів.

Програма маршруту передбачає різні активності, зокрема, інтерактивні лекції, читання, поетичні вечори, презентації книжок, зустрічі з авторами, серії прослуховування аудіокнижок, скайп-презентації з авторами, вечірні кіноперегляди в парках, майстер-класи, тощо. В ігровій формі дітям пояснюватимуть, де і як можна придбати, безплатно завантажити або прочитати онлайн-книжку, як знайти цікавинки про літературу.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: У Львові відбудеться Дитячий Форум

Маршрут «Книжкобуса» має охопити всі регіони країни. Книжковий автобус може завітати і до Вашого навчального закладу. Для цього необхідно запросити «Книжкобус», залишивши заявку на сайті проекту.

Кураторами проекту є Олександра Кольцова та Олена Кривенко, а партнерами – «Молокія», Фундація Дарини Жолдак, Благодійний фонд «Коло» та Київпастранс.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.