Юна українська піаністка перемогла на конкурсі в Бельгії

56

Христина Михайличенко здобула перемогу на міжнародному конкурсі молодих піаністів Merci Maestro, який цього року відбувся в Брюсселі 16-17 квітня.

«Понад 40 учасників у групі А. Конкурс у два тури. До другого туру пройшли 15 дітей у віці до 11 років, і це – вже всі лауреати міжнародних конкурсів, хто приїхав у європейську столицю продемонструвати національну музичну академічну школу. Друзі, аплодуйте, Україна – перша», – повідомила мати переможниці Наталя Михайличенко.

Юна талановита українка з Криму вже не вперше бере участь в музичних конкурсах: у 2011 році – лауреат диплома І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Юний віртуоз» (м. Сімферополь) та володар диплома «Приз Надія» VIII Міжнародного конкурсу імені Алемдара Караманова (м. Сімферополь), дипломант Міжнародного конкурсу «Романтизм: витоки і горизонти» пам’яті А. Караманова (Москва – Крим), у 2012 – лауреат диплома І ступеня Всеукраїнського конкурсу юних піаністів імені Ф. Шопена (м. Сімферополь), у 2013 – лауреат диплома І ступеня V Міжнародного музичного конкурсу «Сходження» (м. Ялта). Нагороджена спеціальним призом виступу з Севастопольським муніципальним симфонічним оркестром у сезоні 2013/2014 років.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Читати за темою: «Школа+»: сучасний рівень вчительсько-батьківських комунікацій

Гра дівчинки на фортепіано характеризується не лише майстерністю та складністю, але й надзвичайною експресивністю та емоційністю.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.