Юлія Марушевська записала звернення до жителів Нідерландів

99

Чим ближче до Референдуму у Нідерландах щодо Асоціації України та ЄС, тим різноманітнішими стають ініціативи, які реалізовують українські активісти для переконання жителів Нідерландів підтримати прагнення українців.

Зокрема, українська громадсько-політична діячка, активістка Євромайдану Юлія Марушевська записала відео-звернення до нідерландців, в якому нагадує весь шлях, який вже пройшли і проходять українці на своєму шляху до демократичного розвитку, подолання проблем та перетворення України в процвітаючу державу. Юлія закликає пригадати, що Україна йшла до європейського майбутнього задовго до початку Євромайдану, оскільки хотіла позбутися привиду Радянського Союзу. Наголошує активістка і на жертвах Небесної Сотні, і злочинах Росії, яка окупувала Крим, ще тоді, коли на Майдані ховали полеглих від куль снайперів. Зараз ця злочинна держава веде війну на Донбасі, бомбить лікарні в Сирії та є причиною міграційної кризи в ЄС.

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

«Асоціація для нас – це не лише безвізовий режим, це можливість досягнути розвитку країни», – наголошує Юлія Марушевська.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.