Як українці Чикаго реалізують культурну дипломатію

52

У американському місті Чикаго  – активна українська громада, яка часто проводить заходи на підтримку України, відзначає національні свята та просуває Україну шляхом культурної дипломатії. Лише останнім часом було організовано кілька цікавих заходів.

Наприклад, курси писанкарства, де більшість відвідувачів були американці. Організував цей захід Український національний музей у Чикаго. До організації заходу підійшли дуже грамотно: групи для занять не були більші за 20 людей, а самих занять було 4. Майстер-класи тривали по кілька годин.

Велика кількість американців на заході свідчить про небайдужість громадян цієї країни до долі України та бажання дізнатися щось нове про нашу культуру та традиції. Важливим прикладом такого дружнього ставлення є і факт того, що Майк Дітка (колишній футболіст, тренер і коментатор) вирішив провести благодійний захід, на якому поділиться власними секретами успіху, а виручені кошти підуть на підтримку Української школи Святого Миколая в Чикаго.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

ucr1

У сфері культурної дипломатії в Чикаго відбувся ще один захід: два українських фільми представили під час кінофестивалю The 2016 Peace on Earth Film Festivalкартина Аріадни Охримович «Голодомор: голоси свідків» та фільм Бена Мозеса «Я українець: особисті історії революції». Фільми представляють два історичні моменти з життя України, навколо яких точаться різкі дискусії. У фільмі про Голодомор містяться свідчення очевидців, які не залишають ніякого поля для маневру та сумніву – Голодомор справді був страшним злочином, який здійснив СРСР проти українського народу і за який ще ніхто не поніс покарання і не вибачився.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.