Як українська громада пригощала мексиканців борщем та варениками (фоторепортаж)

61

24 квітня Україна була вперше представлена на щорічному Гастрономічному фестивалі народів світу в Гвадалахарі (Мексика).

Українська громада провела величезну організаційну роботу аби гідно представити нашу країну. Шикарний величезний стенд, заквітчаний вишивкою та стрічками, справжній плетений віз, прикрашений глечиками, вишитими рушниками, квітами маку та вишневим цвітом, не змогли залишити байдужим жодного гостя заходу. Чарівні хостес у віночках та дітлахи у футболочках «Слава Україні» весело роздавали запрошення завітати до українського стенду.

«Тільки завдяки нашій згуртованості, вмінню активістів громади брати відповідальність, блискавично приймати рішення і працювати на результат, подія сталася. Дякувати Богу, у нас всі креативні, ідей було багато, до згоди ми приходили швидко. А ще роботи ніхто не боїться, тому і за виконанням питання не стало. У нас дуже маленька громада, але ми – плече і підтримка один одного. Окрема подяка Посольству України в Мексиці – за підтримку в переговорах щодо участі», – коментує організацію події Олена Клопота, представниця української громади в Гвадалахарі.

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

mexica1

mexica2

Пригощали українці відвідувачів смачнючим борщем, який, до речі, розкупили блискавично, варениками, солоденькими печеними пиріжечками, узваром та медівником з жовто-блакитними безешками!

«На стенді можна було отримати досить повне враження про країну, тому, послухавши про Україну та скуштувавши борщу, мексиканці розпитували про деталі подорожі в Україну, цікавилися туризмом. Дуже приємно було чути від гостей, що український стенд виділяється доброзичливими, емоційними і відкритими людьми, сповненими гордості за свою країну», – зазначає пані Олена.

mexica3

Крім гарних вражень, додому можна було забрати й частинку України, купивши сувеніри та футболки з принтом «Я люблю Україну».

Також був організований майстер-клас з плетіння віночків для дітлахів, на якому малеча вивчила значення кольорів і квітів в українському віночку та змогла сплести своє квіткове «послання»!

mexica4

mexica5

Українська громада має у планах брати участь у Гастрономічному фестивалі і наступного року, маючи на меті перетворити участь у цьому заході на гарну, добру традицію.

Global Ukraine News вітає українську громаду в Гвадалахарі з таким яскравим та гідним дебютом і бажаємо наснаги й надалі прославляти культуру нашої України в Мексиці.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.