В Україні з’явився освітній онлайн-канал, присвячений сфері IT

40

Основною метою інтернет-каналу BrainTV є поширення знань в IT-сфері серед українських користувачів, а також просування української IT-індустрії на міжнародному рівні.

Канал веде мовлення трьома мовами: українською, російською та англійською. Канал є некомерційним проектом. Як зазначає Божена Шеремета, керівник каналу, «розвиваючий, інформаційний та освітній контент» потрібен людям, а BrainTV розраховує надати до нього якомога ширший доступ.

Зараз канал доступний на Divan.TV (в режимі бета-тестування) та на власному сайті braintv.net, який стане повністю функціональним у травні, повідомляє AIN.ua. До кінця поточного місяця він буде запущений на Megogo, OLL.TV і FainoTV. Трансляція буде здійснюватися в інтернеті і через SmartTV.

Брелок “Тризуб”

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Зараз BrainTV дозволяє переглянути Гарвардський курс з основ програмування CS50, інтерв’ю з українськими стартаперами, репортажі зі спеціалізованих заходів та інший освітній контент з IT-тематики. В майбутньому канал запустить розважальне шоу Get In і студію новинного продакшину Weekly Tech News Digest. Кошти на реалізацію цих проектів будуть зібрані за допомогою краудфандинга.

Мета каналу полягає не лише в поширенні освітнього контенту. BrainTV повинен привернути міжнародну увагу до української IT-сфери. «BrainTV – це телеканал, який прагне представити українську IT-індустрію на світовій арені», – свідчить повідомлення на сайті каналу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.