В Україні розпочався тиждень іспанського кіно

43

У Києві та Львові стартував тиждень показів іспанського кіно за підтримки Київського міжнародного кінофестивалю (КМКФ) «Молодість» та Посольства Королівства Іспанії. Наступними днями тижні іспанських кінострічок стартуватимуть у Одесі, Вінниці та Харкові.

Під час відкриття культурного заходу у Києві, посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Бугайо Оттоне зауважив, що кіно — це потужний інструмент впливу.

«Західні демократичні країни не повинні нехтувати такими потужним інструментом як кіно, аби відображати свої цінності», — підкреслив дипломат.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Футболка

Тиждень іспанського кіно «CINEFIESTA» – це традиційна подія, яка проводиться в Україні чотирнадцятий раз. У рамках цьогорічної програми буде представлено п’ять стрічок іспанських режисерів, зокрема: «Ідеальний день» (режисер Фернандо Леон де Араноа) за участі української акторки Ольги Куриленко та Бенісіо дель Торо, «Мініатюрний острів» (режисер: Альберто Родрігес) детективна історія у стилі нашумілого серіалу «Справжній детектив», «Моя грандіозна ніч» (режисер: Алекс де ла Іглесія) з найперспективнішим молодим актором Іспанії Маріо Касесом, відомим стрічкою «Три метри над рівнем неба», документальний фільм про легендарного виконавця «Пако де Лючія: пошук» (режисер: Курро Санчес) та весела анімаційна стрічка «Мортадело і Філімон проти Джимі Торчка» (режисер: Хав’єр Фессер).

Читати за темою: Влад Троицкий: «В культурной дипломатии нужно из жертвы переходить на позицию героя»

У Києві (кінотеатр «Київ») та Львові (Палац мистецтв) захід стартував 31 березня , Одесі – з 7 квітня (кінотеатр «Инотеатр»), Харкові – з 7 квітня (кінотеатр «8 1/2»), Вінниці – з 8 квітня (кінотеатр «Родина»).

Всі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.