В Пекіні відбулася презентація Міжнародних Авіаліній України

53

У вівторок 29 березня в кінотеатрі Megabox, що розташований в торгово-розважальному районі Пекіну Sanlitun Village, відбулася презентація Міжнародних Авіаліній України. Про це повідомила активістка української діаспори в Пекіні та спікер заходу Яна Шуляк.

vpv

З вітальним словом виступив представник МАУ в Пекіні Сергій Іванов, який розповів про історію компанії, її переваги. Варто зазначити, що на сьогодні МАУ – єдина авіакомпанія, яка здійснює прямі авіарейси Київ-Пекін-Київ. Важливим нюансом є співробітництво української компанії з китайськими авіалініями: Air China, Hainan Airlines, China Southern та China Eastern.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

Виступала на заході і українська активістка Яна Шуляк, яка очолює відділ культури, інформації та туризму в «Українському домі». Вона розповіла про послуги, які надає «Український дім» та про туристичний потенціал України, завершивши свій виступ промо-роликом.

«Метою заходу було подякувати партнерам, розповісти про новинки: збільшення кількості авіарейсів та готові тури нашого партнера «Київський супутник». Український дім, вже традиційно, готував презентацію про туристичний потенціал України. Цього разу це був промо-ролик від Мінекономрозвитку, до якого ми зробили китайські субтитри. Мета наша проста – показати китайцям справжню красу нашої країни, здивувати, змусити захотіти вже завтра її відвідати. Запевнити у тому, що там безпечно, екологічно чисто, смачно, зелено, цікаво і дешево», – розповідає Яна Шуляк.

Популяризація прямого транспортного сполучення відіграє особливу роль для інтенсифікації бізнес-контактів, туризму, особливо у випадку з Китаєм.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.