В Нідерландах триває Референдум щодо Асоціації України та ЄС

44

Чимало ініціатив було здійснено українськими активістами щоби переконати голландців сказати «Так!» на референдумі щодо Асоціації України та ЄС. Тепер черга за жителями Нідерландів: консультативний референдум розпочався сьогодні о 8:30 за київським часом і триватиме до 22:00. Необхідною є явка 30% населення для визнання референдуму дійсним.

І хоча офіційні статистичні дані твердять, що більшість голландців проголосують проти угоди, все ж українці залишаються оптимістами. «Нас часто питають про референдум. Авторитетно заявляємо: все буде добре!» – пише на своїй сторінці в Facebook Олександр Снідалов, учасник ініціативи Oekraïne-referendum.

Чи переконали українці голландців стане відомо 12 квітня о 16:00, саме тоді будуть оприлюднені результати референдуму. Проте вже сьогодні голландська агенція ANP повідомить попередні результати

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

В разі негативного результату референдуму, голландському уряду, швидше за все, доведеться заново розглядати Угоду про Асоціацію і, можливо, повторно виносити її на голосування в парламент.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.