Українські дизайнери підкорюють Емірати

163

Українські фахівці по всьому світу продовжують невпинно просувати імідж нашої країни, демонструючи високий рівень професіоналізму у різних сферах своєї діяльності. Зокрема, у середу, 20 квітня відбулось відкриття Sharjah Children’s Reading Festival (SCRF) – дитячої книжкової виставки, дизайнерами якої виступили українці Костянтин Сватенко та Роман Глух.

udpe1

 Костянтин та Роман отримали освіту у Полтавському Національному Технічному Університеті ім. Ю. Кондратюка та переїхали у Дубаї працювати до головного офісу кампанії Q7 Event & Exhibition Management. Хоча компанія є досить молодою, на її рахунку вже досить багато великих та масштабних проектів, серед яких SIBF (Sharjah international Book Fair) – осіння міжнародна народна виставка книг та SCRF (Sharjah Children’s Reading Festival) – дитяча книжкова виставка.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

udpe2

udpe3

udpe4

«Кінець 2015 та початок 2016 року були найважчим часом, адже перед нами стояло дуже багато складних задач та питань по розробці дизайну на весняний івент SCRF 2016. Можна сказати, що ми практично жили в офісі аби втілити всі наші ідеї в життя. Проте це того варте, коли ти бачиш вже готові проекти, перенесені з паперу  в реальність – це найбільша нагорода для архітектора та дизайнера. Попереду ще багато красивих та креативних робіт», – розповідають дизайнери.

udpe5

udpe6

На фестивалі розміщені стенди ряду місцевих, арабських і міжнародних видавництв, а також ті, що представляють державні культурні та освітні організації. Одна з виставок присвячена космосу.

Читати за темою: «Літературне сафарі з Лесем Подерв’янським» в Дубаї

udpe7

udpe8

Фестиваль дитячої книжки у Шардже триватиме до 30 квітня, в його рамках буде проведено 1518 культурних, освітніх, мистецьких і видовищних заходів, візьмуть участь понад 130 видавництв з 15 країн світу. Співпадаючи з Роком читання в ОАЕ, фестиваль дасть дітям можливість придбати останні книги і отримати нові навички, через масив навчальних семінарів і веселої розваги. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.