Українська громада Греції продовжує боротьбу з пропагандою

64

На жаль, російський пропагандистський фільм «Крим. Повернення додому», журналіста Андрія Кондрашова, таки покажуть на фестивалі Російського кіно у Греції, а наші сподівання, стосовно вирішення цієї ситуації на користь української сторони, виявилися марними та завчасними.

Протягом декількох днів українські активісти в Греції як могли протидіяли поширенню російської пропаганди, зокрема, у контексті анексії Криму: розповсюджували на власній Facebook-сторінці запит до Посольства України в Грецькій Республіці, писали листи до Посольства України в Греції,  МЗС та  Світового Конгресу Українців із закликом заборонити показ скандального фільму.

Зрештою, діаспорянам вдалось заручитись підтримкою Посла України Володимира Шкурова, який, в свою чергу, звернувся до організаторів фестивалю та мерів міст, де мали відбутися покази, з закликом скасувати показ стрічки. У відповідь один з організаторів фестивалю Ксенофонт Ламбракіс (президент грецько-євразійського союзу) запевнив у своїх дипломатичних намірах і прихильності до українського народу та повідомив, що фестиваль відкриється показом іншого фільму, а афіші та анонси змінені.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Тож, прочитавши офіційне повідомлення Посольства України в Греції, активісти були впевнені у досягненні взаєморозуміння між сторонами конфлікту та своїй перемозі в боротьбі за інтереси українського народу.

Проте радість тривала недовго: вже наступного дня Ксенофонт Ламбракіс, заручившись підтримкою російських ЗМІ, спростував рішення про скасування показу фільму, що, враховуючи його прихильність до Росії, не викликало великого подиву.

На сайті Посольства України вийшов офіційний коментар, в якому зазначалось, що вони розраховували на розуміння та відмову організаторів від образ національних почуттів українського народу, проте, напевно, помилились.

Велике занепокоєння викликає ігнорування ситуації з боку Греції, жодної заяви або відповіді на офіційну ноту протесту Посольства України в Греції на адресу МЗС Греції не було. Враховуючи участь у фестивалі представників грецьких державних ЗМІ, все це відбувається з мовчазної згоди грецької влади, що йде в розріз з офіційно прийнятою позицією Греції щодо ситуації в Україні. Тому виникає питання чи дійсно Україна може розраховувати на дружню підтримку з боку Грецької Республіки?

Global Ukraine News продовжує слідкувати за непростою ситуацією, що склалась, та підтримує українську громаду Греції в їхній боротьбі з потужною машиною російської пропагандистської брехні. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.