Українки здобули два срібла на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

47

На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Норвегії, Вероніка Івасюк здобула «срібло» у ваговій категорії до 58 кг у ривку з результатом у 90 кг.

Українка увійшла до п’ятірки кращих важкоатлеток континенту у своїй категорії на 4-й сходинці з сумою двоборства 198 кг (90 + 108), йдеться на сайті Федерації важкої атлетики України. На першому місці опинилася Боянка Костова з Азербайджану, на другому – румунка Ірина Лепса, на третьому – Йоанна Лочовска (Польща).

Ще одна наша спортсменка може похвалитися «сріблом» цього чемпіонату: Юлія Паратова здобула «срібло» у ваговій категорії до 53 кг. Українська спортсменка також отримала «мале золото» у ривку з результатом у 94 кг. В поштовху судді не зарахували Юлії перші дві спроби у 108 кг, третя спроба з аналогічною вагою була вдало зарахована. Сума двоборства Юлії Паратової – 202 кг (94 + 108).

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

uzds1

«Задоволена результатом у ривку: до цього мені важко давалась вага більше 90 кг в цій вправі. А ось у поштовху не дуже задоволена результатом – буду працювати  над цим. Під час другої вправи в мене був такий великий викид адреналіну, коли не були зараховані перші спроби, що я надовго запам’ятаю цей виступ. Нашим дівчатам, які будуть виступати в інших категоріях, хочу побажати терпіння. Боріться до кінця, зубами гризіть штангу, але підіймайте!», – поділилася своїми враженнями після виступу Юлія Паратова.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.