Українка зіграла головну роль в італійському фільмі, представленому на Венеціанському кінофестивалі

52

Головну роль в італійському фільмі «Кров моєї крові» зіграла вінничанка Лідія Ліберман (справжнє прізвище – Оболенська).

Фільм був показаний на 72-ому Венеціанському Кінофестивалі, за жанром – історична драма. Це історія проклятого монастиря Боббіо, відгомони якої дійдуть до наших днів. Головною героїнею стрічки є сестра Бенедетта, яку і зіграла Лідія Ліберман.

«Роль Бенедетти – багатогранна та глибока, це великий подарунок для будь-якої актриси. На підготовку в мене пішло кілька місяців. Звичайно, в період зйомок фізичні, психічні, емоційні навантаження були великі», – розповіла актриса. Напередодні початку зйомок, Лідія Ліберман активно працювала над італійською мовою та вдосконаленням вимови. Ще дівчинкою вона щоліта їздила за програмою в італійську сім’ю, а навчаючись у римській кіношколі постійно працювала над шліфуванням мови.

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

uzg1
Кадр з фільму «Кров моєї крові»

Лідія Ліберман закінчила вінницьку школу №1. Вже у 16 років знялася в головній ролі у фільмі «Завтра буде завтра» із Богданом Ступкою, Адою Роговцевою, Олександром Білявським. Згодом були зйомки у фільмі «Пісня, тривалістю в життя» із Маратом Башаровим, а з Павлом Деревянком – у стрічці «Дев’ять життів Нестора Махно». Також вона зіграла головну роль Іванни у фільмі «Помаранчеве небо» про революцію 2004 року в Україні.

У цьому році на екрани вийде психологічний трилер «Respiri», у якому пані Лідія також зіграє головну роль.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.