Українець відкрив найменшу кав’ярню у Варшаві

85

Киянин відкрив у Варшаві кав’ярню всього на 6 квадратних метрах. У Польщі до цього часу найменшим вважався заклад розміром у 15 квадратних метрів, передає «Польське радіо».

uvn

Міні-кав’ярня Dobro&Dobro. Espresso bar розташована неподалік Посольства України у Варшаві. На шести метрах розмістили все, що необхідно, аби такий харчовий заклад отримав відповідні дозволи й почав діяти: два умивальники, кавовий верстат, барменська стійка з необхідними атрибутами, за лаштунками – туалет і з другого боку – полички для всілякогоінвентаря, три сидячих місця на підвіконні та ще кілька назовні.

Футболка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Власнику Олегу Яровому навіть не доводиться рекламувати кав’ярню, за нього це роблять захоплені відвідувачі у соціальних мережах, яким до вподоби такий оригінальний заклад.

Каву тут пропонують свіжомелену, ароматну, пригощають відвідувачів українським зефіром. Олег Яровий охоче балакає з гостями закладу, а ті весь час розпитують його – що таке зефір та хто малював мінікартинки на стінах. Усміхнений і привітний власник, який до цього з бізнесом справ не мав, приваблює відкритістю й українським акцентом.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.