У Києві відбулось засідання Дорадчої ради Пласту

59

12 квітня, у день заснування Пласту (Національної скаутської організації України), відбулось засідання консультативного органу організації – Дорадчої ради Пласту. Цей орган був створений з метою розвитку і посилення можливостей виховної діяльності Пласту, налагодження сталих контактів із представниками бізнесу, влади та ЗМІ, забезпечення тяглості інституційної пам’яті у роботі з громадськістю.

До складу Дорадчої ради ввійшли 15 осіб, кожен з яких – професіонал у своїй галузі і думка яких вагома для багатьох людей.

дд

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серед присутніх — народні депутати України, посли держав, медійники, економісти та громадські активісти, зокрема, відомий економіст та меценат Богдан Гаврилишин, Посол Канади в Україні Роман Ващук, HR директор Mondelez International Оксана Семенюк та директор компанії Nielsen Ukraine Святослава Свист. Під час засідання презентовано діяльність «Пласту» протягом минулих років, стратегію розвитку на 2016-2018 роки, а також обговорено проблеми та виклики, що стоять перед організацією сьогодні.

«Коли ми презентували виклики, які стоять перед Пластом, учасники зустрічі одразу взялись пропонувати свою допомогу і шляхи вирішення. Це створило приємне відчуття, що представники церкви, депутати, громадські діячі і представники бізнесу цікавляться і не байдужі до розвитку Пласту. Після офіційної зустріч кожен з присутніх запропонував свою поміч: чи то фінансову, чи сприяння у співпраці з органами влади, чи сприяння з боку церкви, чи спільні проекти. Ця зустріч – це чудове продовження нашої співпраці з активними представниками громадськості. На майбутнє ми плануємо проводити такі зустрічі щодо більш детальних і конкретних питань, які потребують залучення зовнішніх експертів», – зазначає голова Наглядової Ради Пласту, Ольга Герус.

юдор дджд .дот Результатами засідання стало зародження нових задумів, які необхідно реалізувати для реанімування українського суспільства та генерування нових громадян свідомої України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.