У Києві розпочався Kyiv Startup Week 2016

275

З 15 по 24 квітня у Києві триватиме  Kyiv Startup Week 2016  – тиждень подій, присвячених технологічному підприємництву та інноваціям.

Kyiv Startup Week запросив до участі технологічних підприємців, які вже працюють над своїм проектом, інвесторів, зацікавлених в інноваційному бізнесі, і інших учасників технологічного підприємницького руху. Події, які заплановано у межах заходу стануть корисними і для тих, хто лише шукає рішення для втілення ідеї свого стартапу (з програмою Kyiv Startup Week можна ознайомитись тут).

Представники технологічних спільнот як з України, так  і з-за кордону  мають можливість поділитися своїм досвідом та цікавими ідеями.

В рамках Kyiv Startup Week вже восьмий раз відбудеться iForum (Український форум інтернет-діячів) 20 квітня, йдеться про найбільшу офлайн-конференцію в Україні.

ukrk1

Формат iForum передбачає не тільки конференцію зі звичними доповідями, але й виставкову зону, різноманітні активності, незмінне живе спілкування учасників. Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету й охоплює весь спектр пов’язаних із ним питань.

Конференція зазвичай проходить у декілька напрямів: чотири основних напрями з величезними залами і п’ятий додатковий, який охоплює всі супутні заходи, котрі відбуваються в невеликих конференц-залах одночасно з основними. Крім того, у виставковій зоні розташовуються стенди різноманітних компаній IT-галузі.

Учасники отримують можливість вибирати найцікавіші для себе доповіді з будь-якого напряму й необмежено пересуватися по всій території iForum.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.