Тюльпанове поле на Буковині

607

Талановитість та креативність українців не може не дивувати: вони можуть зробити красу з нічого, продумати передові технології, втілити в життя те, про що інші лише мріють. Ось і буковинець Олександр Стратійчук створив маленьку Голландію в Україні: дорогою з Чернівців на Кіцмань можна побачити справжнє тюльпанове поле різнобарвних квітів – і білі, і червоні, і фіолетові, і рожеві. На тюльпановому полі наразі понад п’ятдесят сортів тюльпанів. Деякі вже відцвітають, інші лише розпустили пелюстки.

Таке видовище не може залишити байдужим: люди виходять з автівок і зупиняються у захопленні. Та і сам господар не проти такої уваги. Люди їдуть навіть з сусідніх регіонів, а у вихідний день тут – щонайменше сотня відвідувачів.

Спочатку пан Олександр працював 7 років в Голландії з квітами, а потім вирішив створити таку красу і в Україні, а тому повернувся до рідного села Мамаївці і почав втілювати задум.

butm2

Буковинець піклується про квіти: цибулини тюльпанів привезені з Голландії, а потрібний мікроклімат забезпечує частим поливом (між рядами є спеціальні шланги для зволоження), бореться зі шкідниками.

Щодо планів на майбутнє, то пан Олександр мріє збільшити територію свого « тюльпанового раю», вдосконалити систему поливу, засадити квітами клумбу, яка знаходиться на транспортному кільці у с. Мамаївці.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.