Туристичні бізнес-форуми тижня

93

12-14 квітня в м. Одеса в рамках Міжнародного туристичного тижня відбувся Одеський туристичний бізнес-форум: місце зустрічі та B2B платформа для діалогу професіоналів індустрії туризму та гостинності, а також представників органів влади. Про це йдеться на Facebook сторінці Департаменту туризму та курортів України.

Програма Форуму складалася з офіційних зустрічей, пленарних засідань, а також комплексу тематичних конференцій, бізнес-семінарів та панельних дискусій, зокрема:

– практичний семінар «Туристичний брендинг регіонів, міст та дестинацій»;

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

– бізнес-семінар «Зіркова категоризація засобів розміщення»;

– бізнес-семінар «Гастрономічний туризм» (13 квітня), на якому презентовано матеріали звіту UNWTO (United Nations World Tourism Organization) щодо гастрономічного туризму;

– круглий стіл «Розвиток медичного туризму» (14 квітня), де відбулося обговорення тенденцій розвитку медичного та рекреаційного туризму у світі та перспектив в Україні.

tbft1

«Туризм — це пріоритетна сфера економіки України, що розвиває міста, містечка та селища, створює нові робочі місця, залучає валютні надходження та інвестиції в розвиток туристичної інфраструктури. Немає жодних сумнівів у тому, що єдина державна стратегія розвитку туризму та курортів, яка спрямована на консолідацію регіонів та створення прозорих умов для розвитку туристичного бізнесу, виведе Україну на провідні позиції серед країн Європи», – зазначив спікер форуму, директор департаменту туризму та курортів Іван Ліптуга.

tbft2

Також 19 квітня 2016 року у місті Рівному, в приміщенні Manhattan City Hall відбудеться Міжнародний туристичний форум «Перспективи та умови українсько-грузинського співробітництва».

Участь у Форумі братимуть туроператори, авіаперевізники та представники засобів розміщення обох країн, які обговорюватимуть актуальний стан українсько-грузинського співробітництва у туристичній сфері, наявні проблеми та шляхи їх вирішення, а також перспективи розвитку двостороннього взаємовигідного співробітництва у цій сфері.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.