Табір ІДІЛу в Україні: скандал чи пропаганда?

56

Скандальна заява французького сенатора сколихнула міжнародну спільноту. «Ніхто мене не слухає зараз, але через півроку, згадаєте, що я про це говорила, – заявила в ефірі програми Agora на радіо «Франс-Інтер» Наталі Гуле, сенатор з фракції Союзу Демократів та Незалежних у Франції, додаючи, – «посеред України діє табір підготовки джихадистів. Адже, все ж таки, друга мова, якою говорять в Ісламській Державі – російська. Уявіть собі, табір підготовки просто біля нас».

Сенатор також додала що табір знаходиться в Дніпропетровській області, а інформацію їй надав голова української спецслужби Василь Грицак. Про це повідомляє видання Тиждень.ua

В той же час, Посольство України в Франції спростувало цю новину. Більшість громадського суспільства одностайна в своїй реакції на цю подію – значна частина вважає її результатом російської пропаганди. Вкрай несвоєчасним є і подання цієї інформації: вона негативно вирізняється на фоні консолідації європейських зусиль у боротьбі з тероризмом, після терактів останніх місяців у Парижі та у Брюсселі, особливо за кілька днів перед Референдумом щодо Асоціації України з ЄС у Нідерландах.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читати за темою: Швейцарський режисер Еммануель Графф: “Для мене час тепер ділиться на до і після Майдану”

Не забарилася й реакція громадськості. Зокрема, український активіст, оперний співак Василь Сліпак зазначає, що Об’єднання Українців у Франції шоковане фактами подій, які відбулися в Парижі за участю голови СБУ. А також просить роз’яснити деталі, надіславши офіційний запит у СБУ, зокрема щодо візиту голови СБУ Василя Грицака до Парижа, залучення скандально-відомого Омара Арфуша до процесу, тощо.

«Факт замовчування і відтягування надання всієї інформації грає проти самого голови СБУ, а найгірше і найдраматичніше – зводить до нуля всі наші нелюдські зусилля та роботу українців у Франції на благо України і провокує найбільший скандал, який може понести за собою невідворотні наслідки, коли громадська думка жителів Франції буде сформована про цей факт, що ІДІЛ тренується саме в Україні.», – зазначає на своїй Facebook сторінці Василь Сліпак.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.