Світові успіхи українок

54

Українські жінки щораз частіше досягають світових успіхів в найрізноманітніших сферах їхньої діяльності. Наприклад, акторка українського походження Віра Фарміга, яка відома своєю патріотичною позицією, знялася у серіалі «Мотель Бетсів» і саме її акторську гру з нетерпінням чекають побачити сотні прихильників по всьому світу.

suu

Інша відома українка Анна Заячківська, яка представляла Україну на Міс Світу 2013, здобувши там третє місце у конкурсі талантів з авторською піснею «Moment of glory», увійшла до «top-10 beach fashion» та «10 top models of World», наразі успішно розпочала працювати моделлю в відомому модельному агентстві «Next» у Мілані.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Брелок “Тризуб”

suu3

Не оминають українки і бізнесову сферу. Українка Жанна Бабчук розпочала в США стартап Poshare, який полягає у прокаті вечірніх та коктейльних суконь. У великому місті складно жити через величезні витрати, а тому український стартап і здобув колосальну популярність: він дозволяє як орендувати, так і здавати в оренду свій одяг. На початку компанія працювала з оптовиком дизайнерських суконь в Нью-Йорку, в чиїх колекціях було більше 15 000 дизайнерських суконь за доступними цінами. «Навіщо витрачати купу грошей на сукню, яку ви одягнете лише раз?», — таким є слоган стартапу українки.

suu4

Сайт стартапу є доволі зручним, адже товари класифікуються і за іменами дизайнерів, і за категорією речі. Клієнтам пропонуються не лише сукні, але й стильні аксесуари: головні убори, браслети.

Читати за темою: Українка здійснила прорив у математиці: вирішила задачу, над якою вчені працювали кілька століть

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.