Стратегічна дилема реформ в Україні: як перестати гасити пожежі та почати, нарешті, грати в шахи?

60

Реформи в Україні – тема, яка турбує не лише українців, але й ключових міжнародних гравців. І досягнути прогресу можливо лише разом, об’єднавши зусилля влади, бізнесу, громадських ініціатив, діаспорських громад та міжнародних інституцій.

В світлі цього, сьогодні в Києві відбудеться дуже цікавий брейнстормінг під назвою «Міжнародний досвід реформ: Чим можуть Global Ukrainians бути корисними Україні?», в рамках якого запланована дискусія та обмін досвідом з  грузинськими реформаторами та українськими експатами.

Учасниками дискусії будуть: Міхеіл Саакашвілі (колишній президент Грузії, очільник Одеської ОДА), Давід Саквалерідзе (колишній заступник генерального прокурора України та прокурор Одеської області), Георгій Вашадзе (грузинський політик, член Парламенту Грузії, засновник Фонду Інновацій та розвитку IDF Reforms Lab), Віолета Москалу (PhD, експерт у сфері міжнародного розвитку, державного управління та місцевого самоврядування, засновник Global Ukraine INGO), Наталка Панченко (голова правління організації Євромайдан-Варшава та координатор проектів у фундації «Відкритий діалог») та Микола Воробйов (директор Центру Перспективи Східної Європи (Вашингтон), військовий журналіст, аналітик Східноєвропейського Регіону(США)).

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Зустріч розпочнеться о 19:00 у IDF Reforms Lab (вул.. Верхній Вал, 10), проте долучитися можуть всі охочі, адже буде організований онлайн-стрім з зустрічі (https://www.facebook.com/GlobalUkraineFoundation/?fref=ts).

Реєстрація є обов’язковою, її можна здійснити за посиланням: https://goo.gl/399O3p.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.