«Школа+»: сучасний рівень вчительсько-батьківських комунікацій

77

Новий безкоштовний веб-сервіс «Школа+» запропонувала компанія ВГ «Основа» для вчителів та батьків, для полегшення їх комунікації.

Цей онлайн-ресурс являє собою загальнофункціональну платформу для спілкування (з чатами, особистим листуванням та публічними записами), яка суміщена із суто шкільними інструментами (виставленням оцінок учням, поділом спільноти за школами та класами, можливістю завести портфоліо вчителя або учня, тощо).

Такий синтез традиційних та школо-орієнтованих функцій дозволяє використовувати сервіс для вирішення майже всіх комунікативних, організаційних та педагогічних задач, які передбачають взаємодію вчителів та батьків учнів.

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

«Гріх не скористатись можливостями, які дають нам сучасні мережеві технології. Останні дозволяють побудувати платформу для комфортного спілкування батьків та вчителів, яке відбувається у зручний для всіх час, яке передбачає натискання кількох кнопок замість виснажливих телефонних переговорів та ненадійних передавань інформації через дитину, яке не потребує зайвого психічного напруження та вставання з улюбленого крісла, яке дозволяє зекономити купу грошей і нервів. Що ми власне і втілили у життя в нашому онлайн-сервісі «Школа+». І ми бачимо, що цей сервіс є сьогодні надзвичайно затребуваним», – пояснює керівник проекту Максим Гічка.

Спільнота на сервісі «Школа+» організована за принципом соціальних мереж: зареєстровані користувачі запрошують до сервісу колег та друзів і об’єднуються з ними у спільноти на базі спільних інтересів (єдиних класів і шкіл, подібних ідей, схожих вподобань).

вв

Кожен користувач має змогу публікувати свої думки, розробки, фотографії, надсилати особисті повідомлення, спілкуватись у чаті. Окрім всього іншого, вчитель може кількома кліками миші відправити батькам сигнал про прогалини у навчанні їхньої дитини та/або виставити всім учням поточні оцінки, про що батьки будуть поінформовані автоматичним повідомленням. Приємним бонусом для вчителя є можливість створити власне вчительське портфоліо, де можна розмістити напоказ свої досягнення (сертифікати, грамоти, дипломи, особисті методичні розробки, презентації тощо).

Також на сервісі «Школа+» функціонує модуль створення бізнес-сторінок (schoolplusnet.com/business.php), який дозволяє вітчизняним та іноземним компаніям заводити власне бізнес-представництво у великій спільноті українських вчителів, шкільних адміністраторів та батьків учнів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.