Напередодні референдуму у Нідерландах українці влаштують ультрамарафон і велопробіг

71

Напередодні референдуму в Нідерландах щодо ратифікації Договору про Асоціацію України з ЄС, спортсмени та активісти всеукраїнського руху «Спорт заради миру» (Sport For Peace) влаштують ультрамарафон і велопробіг за маршрутом Гаага – Амстердам (65 км) на підтримку демократії та європейської єдності. В акції «Say Yes to Ukraine» візьмуть участь понад 100 представників з України, Польщі, Німеччини, Франції та Нідерландів.

«Чим менше ми будемо говорити про політику і чим більше українських громадян будуть брати участь у різних освітніх, культурних, мистецьких, спортивних заходах, акціях, виставках, змаганнях, фестивалях тощо, демонструючи європейцям наші спільні цінності, нашу культурну «адекватність» і європейську належність, тим швидшим і простішим буде процес нашої євроінтеграції», – зазначив Роман Жорін, співзасновник благодійної організації «Sport for Peace», учасник забігу.

Читати за темою: Українські активісти зняли фільм про голландського бізнесмена в Україні

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Понад 50% населення Нідерландів систематично займається спортом. А велосипед є культовим засобом пересування в цій країні. Саме тому організатори впевнені, що їхній ультрамарафон і велопробіг стане вагомою противагою створеному в суспільстві негативу і сприятиме нейтралізації невигідних репутаційних характеристик України в Нідерландах напередодні референдуму.

Ультрамарафон і велопробіг стартує 3 квітня о 10 ранку з площі Плейн в Гаазі. Прибуття всіх учасників акції планується о 14:00 на площі Рембрандт в Амстердамі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.