Global Ukraine

Найкраще українське кіно покажуть в Ізраїлі

12

У травні в трьох містах Ізраїлю – Тель-Авіві, Єрусалимі і Хайфі – відбудуться Дні українського кіно. Про це VIDIA повідомили у Посольстві України в Державі Ізраїль.

На відкритті фестивалю 5 травня в Тель-Авіві буде продемонстровано світовий кіно-шедевр – фільм «Земля» Олександра Довженка з новим саундтреком, створеним театрально-музичним колективом ДахаБраха. Два інші фільми з трилогії, «Арсенал» і «Звенигора», будуть показані в нещодавно відреставрованих Національним центром Олександра Довженка версіях і переозвучені за участю сучасних музикантів.

Вперше в Ізраїлі буде представлена ретроспектива знаменитої української трилогії Олександра Довженка, а також новітні кіно-хіти сучасних режисерів, серед  яких Олесь Санін, Сергій Мокрицький, Єва Нейман, Дмитро Мойсеєв, Олександр Балагура та Валентин Васянович.

Серед великих масових кінокартин, які увійшли до програми фестивалю, організатори відзначають дві історичні епопеї, засновані на реальних подіях – «Незламна» Сергія Мокрицького і «Поводир» Олеся Саніна.

nukp1

Дні українського кіно в Ізраїлі організовані Державним агентством України з питань кіно, Посольством України в Ізраїлі, Синематекою Тель-Авіву, Синематекою Єрусалиму, Синематекою Хайфи і Кіно-проектом «Museon» (Тель-Авів) за підтримки Національного центру Олександра Довженка (Київ).

Спеціальною подією закриття фестивалю стане прем’єра фільму «Пісня пісень» Єви Нейман за творами Шолом Алейхема.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.