Малюнки 9-річного хлопчика підірвали соцмережі

112

Все почалося з того, що маленький Лев Павлюк отримав на уроці малювання оцінку «Жах» та повернувся додому зі словами: «Ніколи більше не малюватиму!». Стурбовані батьки, аби підтримати його, попросили намалювати сімейні портрети. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook  Ілларіон Павлюк, батько хлопчика.

южлгп

«Йому вже дев’ять. Та нам зі Світланою все ж здалося, що то він зарано вирішив припинити творчу діяльність. Виявилося, що вчителька на уроці малювання на якомусь його малюнку написала «Жах!». Довелося терміново замовити Левові ось ці сімейні портрети, аби підтримати його як митця», – написав Ілларіон.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Проте батько Лева навіть уявити не міг, який приємний та неочікуваний сюрприз чекає на них згодом.

Kotopotam (товари для немовлят), побачивши це повідомлення, не змогли залишитись осторонь цієї історії, тому створили подушки із портретами, які намалював хлопчик, йому у подарунок.

«Будь-яка творчість, а особливо дитяча, не може називатися «жахом», за жодних обставин. Діти потребують підтримки і віри в них, а не критики. Тільки так творчість може розвиватись», – зазначили вони на своїй сторінці.

Цікаво, що батько також вирішив започаткувати флешмоб і закликав всіх батьків просити дітей малювати їхні портрети.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.