«Літературне сафарі з Лесем Подерв’янським» в Дубаї

72

8 квітня 2016 року в Дубайській пустелі свій літературний вечір проводив Лесь Подерв’янський. Безумовно, «Літературне сафарі з Лесем Подерв’янським» стало найбільшим і найочікуванішим заходом української діаспори в Еміратах цієї весни. Подія набула резонансу не тільки серед українців в Еміратах, а й в інших країнах світу: Бахрейні, Китаї, Британії. Звичайно талант Маестро – великий, але варто відзначити і неперевершену концепцію проведеного літературного вечора, яку організували і втілили у життя активісти культурної ініціативи української діаспори в ОАЕ Ukrainian Clubhouse. Формат «літературного сафарі» в арабському стилі з традиційним буфетом і кальяном виявився цікавим не тільки діаспорянам (половину квитків розкупили в перші 2 тижні), але і самому Маестро. Особливо сподобалася Маестро Подерв’янському ідея з дресс-кодом яку Ukrainian Clubhouse охарактеризував , як «АРАБОБАНДЕРА» (традиційні арабські атрибути і вишиванки).

lsz1

«Захід пройшов просто прекрасно! Зібралося близько 200 чоловік, з них – багато нових, які до цього ніколи не брали участь в івентах. Був дуже цікавий концерт, була абсолютно нереальна атмосфера. Авжеж найяскравішим моментом став вихід Маестро Леся Подерв’янського. Він читав дуже багато нового матеріалу. Ми всі багато для себе відкрили. Дуже справив враження «Гамлет». Взагалі атмосфера була дуже невимушена, домашня. Ми всі, ніби, стали на вечір однією великою родиною», – розповідає співорганізатор заходу Ірина Ізольда Горбильова.

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

lsz2

lsz3

«Ніби додому з’їздили»,- ось таким став головний коментар всіх діаспорян, після «літературного сафарі з Лесем Подерв’янським » в Дубаї.

Як обіцяють організатори наступні івенти мають бути не менш цікавими та захоплюючими.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.