«Лісову пісню» Лесі Українки перетворили на відеогру

74

Один із найвідоміших творів Лесі Українки – це драма-феєрія «Лісова пісня», яка лягла в основу нової відеогри Forest Song. Її створила американська компанія Colabee Studios із Сієтла.

У Forest Song гравець перевтілюється у селянина, який має надзвичайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, йдеться в описі до гри.

frsng1

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Задля більш реального відтворення культурної особливості «Лісової пісні», розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка та природа якої надихнула поетесу на створення драми.

«Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», – розповідають розробники.

frsng2

Colabee Studios вважають, що, створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей пізнати щось нове.

Colabee Studios – міжнародний колектив розробників ігор, які також відомі як творці гри Never Alone, що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гра була відзначена премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.