«Крим, як це було» – прем’єра у штаб-квартирі НАТО

56

15 квітня у Брюсселі відбулась прем’єра документального фільму режисера Костянтина Кляцкіна – «Крим, як це було». На показ фільму прийшло багато делегатів від країн Альянсу та численні представники міжнародних і військових структур НАТО. Фільм підготовлений за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

«Я чула та бачила багато людських історій, пов’язаних із анексією Криму, а ось про боротьбу та історію військових у момент окупації – важко пригадати, тому я дуже вдячна, що тему фільму вибрали мілітарну. Фільм допоміг відповісти на багато питань, які я вже два роки обдумувала. Для мене відкрився цілий новий світ гідних людей, їхньою силою духу буду підтримувати оптимізм та мотивацію. Під час перегляду фільму люди сміялися та плакали, двічі навіть аплодували, щоб відзначити геройські та гідні вчинки військових. Коли фільм скінчився та настав час для обговорення, люди декілька хвилин просто мовчали, бо переповнювало хвилювання. Було дуже особливим мати присутнім режисера та героя фільму – льотчика вертольоту. Він своєю енергією та гідністю у діях та промові просто неймовірно нас вразив. Ця його гідність якось передалась мені, він якось зміцнив віру та надав сили боротися далі», – розповідає свої враження від прем’єри Анна Яворська, член Global Ukraine, представниця НГО Міст Україна-ЄС в Брюсселі.

бб

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Документальна стрічка «Крим, як це було» – історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму у лютому-березні 2014 року не зрадили своїй присязі на вірність народу України. Це фільм про тих, хто не спокусився на обіцянки керівництва російського флоту, хто зіткнувся з залякуванням сімей, надпотужним інформаційним тиском та зрадою побратимів.

Поштовхом до створення фільму стало те, що досі ніхто з українських кінематографістів не звертався до історій тих військовослужбовців, що пройшли ці важкі події та залишилися служити Україні. GU

Офіційний трейлер до фільму « Крим, як це було»

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.