«Крок до України» – унікальний ресурс для вивчення української мови

119

Нещодавно запрацював освітній портал «Крок до України», який дозволяє вивчати українську мову як іноземну, що стане в нагоді для діаспори – зокрема, для закордонних ініціатив та українських шкіл – і також для батьків та студентів, які, проживаючи закордоном, хочуть покращити рівень української мови.

Портал працює у рамках однойменного проекту МІОКу (Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою) «Крок до України». Мета порталу – забезпечити процес навчання української мови як іноземної сучасними інтерактивними матеріалами, призначеними для самостійної роботи та доступними в онлайн-режимі, а також цікавими методичними розробками для викладачів.

Позитивним моментом є раціональний поділ матеріалів на дитячі, студентські та вчительські. Матеріали для дітей мають ігровий характер, викладені цікаво та доступно, конспекти уроків оздоблені цікавими дитячими малюнками. До створення відеоматеріалів для дитячого розділу долучалися українські медіаперсони Євген Кошовий, Анатолій Яцечко та вже покійний Кузьма Скрябін.

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Студентський розділ сформований більш широко: тут доступні і аудіоматеріали, практичні заняття, тести. Також є рубрики які стосуються кіно, етновиробів, тобто мають подвійну природу: виклад матеріалів українською мовою дозволяє повправлятися в лінгвістиці, а змістовий елемент дозволяє збільшити знання про культуру та мистецтво України.

Розділ для вчителів містить методичні рекомендації, посилання на корисні ресурси (словники, ілюстраційні матеріали, тощо), відеоматеріали та ін.

Директор МІОКa, пані Ірина Ключковска запрошує вчителів, викладачів і всіх, хто вивчає українську мову як іноземну в Україні і за кордоном, до знайомства з новим сайтом. Сайт працює в бета-режимі, тому команда проекту МІОКу буде вдячнa за всі поради і зауваження.

Детальніше з проектом можна ознайомитися тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.