Книжкові ілюстрації українців популярні в Кореї

51

Про талант, креативність і дизайнерські здібності українців Global Ukraine News писав уже чимало. Проте кожнісінького дня українці здобувають все нові і нові перемоги, які не залишаються поза увагою закордонних жителів.

Важко знайти хоч одного українця, який би ніколи не чув казки про ріпку. А тепер її знатимуть і в далекій Кореї: одне з найбільших видавництв цієї країни BIR випустило цю казку з ілюстраціями, які зробили саме українські художники з творчої майстерні «Аґрафка», чиї роботи прикрасили вже не одне видання.

Два роки тому українські художники познайомилися на італійському фестивалі з видавничим агентом з Кореї. Вона взяла проекти наших співвітчизників і показала їх кільком вагомим видавництвам своєї країни.

Художня лялька

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

«Аґрафка» – львівська дизайн-студія, створена ілюстраторами Романою Романишин і Андрієм Лесівим. Вони люблять те, що творять, захоплюються кожною новою ідеєю та втілюють її в нову найулюбленішу форму. Співпрацює майстерня з багатьма українськими та іноземними видавництвами, а також є володарем численних міжнародних премій у сфері ілюстрації та дизайну.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.