Діаспора Греції збирає кошти на відпочинок дітей героїв АТО

57

Асоціація української діаспори в Греції та філоукраїнців греків «Українсько-Грецька Думка», в тісній співпраці з Волонтерською спільнотою «Грекобандерівці», з грецької сторони, за інформаційної підтримки Ουκρανόραμα – Ukranorama організовують відпочинок для дітей захисників України, у червні місяці, в грецькому дитячому таборі. Про це повідомляє UKRANORAMA.

З української сторони їм допомагають львівські волонтери Галина Трач та Наталя Єфименко, Катеринa Бойко (Тернопіль), Дмитро Василенко (Луцьк) та Ольгa Ніколаєвa (Рівне), в тісній співпраці з ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих».

tab

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

У таборах Греції планується оздоровити 20 дітей захисників України.

Завдяки підтримці багатьох небайдужих людей у Греції та в Україні, багато питань вдасться вирішити без серйозних фінансових витрат. Проте переліт групи з 20 дітей і трьох супроводжуючих дорослих літаком з Варшави до Афін та перевезення з Афін в дитячий табір на одному з островів, вимагає коштів. Тому організатори просять всіх небайдужих громадян приєднатися до збору грошей, щоб дати можливість дітям захисників України відпочити в Греції.

На відпочинок запрошені діти з шести областей країни. Про кожного з них при бажанні можна отримати інформацію в приватному порядку, а після поїздки в Грецію – навіть зустрітися.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.