Communa.net – реалізуй свій соціальний проект!

106

Global Ukraine News має за ціль інформаційно підтримувати нові, креативні українські проекти. Саме таким проектом є  Communa.net. Це – онлайн-осередок ініціативних людей, що об’єднуються навколо соціальних та творчих ідей.

Суть ідеї — створити онлайн-осередок, де кожен охочий, або як їх називають творці проекту – ініціатор, розповідає про задум свого соціального проекту та описує членів команди, яких бракує для його реалізації. В той же час люди, яких захопила представлена ідея — добродії, долучаються та спільними зусиллями втілюють проект у життя.

comuna1

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

«Ідея проекту з’явилась як інсайт на Арт-хакатоні «Код міста», який проходив у Івано-Франківську минулої осені. Там же на місці майже усі рівняни, які приїхали на цю подію об’єдналися навколо неї. Ми за 36 годин розробили концепцію, скетч сайту і презентацію, яку представили журі та потрапили до четвірки переможців. 10 000 грн, які отримали у якості призу ми витратили на промо-ролик для кампанії на Спільнокошті»,  – розповідає автор проекту Артем Зубкевич.

comuna2

comuna3

На сайті  компанії Спільнокошт активно триває збір коштів для Communa.net які потрібні для розробки програмної частини проекту, зокрема, це – верстка сайту, анімація, підключення скриптів, налаштування та підключення ліцензійної системи керування сайтом (CMS), оплата хостингу, ліцензійні шрифти та підтримка сайту протягом перших 6 місяців.

«Ми плануємо зібрати необхідних 100 000 гривень  на розробку програмної частини Communa.net і запуститися до кінця цього року. До літа 2017 року Communa буде безперервно збирати реальні команди, які втілюватимуть соціальні ідеї в життя», – ділиться планами на майбутнє Артем Зубкевич.

До підтримки такого цікавого та потрібного проекту почали долучатись активісти Global Ukraine.

«Якщо хочеш іти швидко – іди сам. Якщо хочеш іти далеко –  збирай правильну команду. Сьогодні я зробила внесок для розвитку он-лайн платформи communa.net. Все просто: всі хто мають ідею можуть шукати «спільників» та об’єднуватися для імплементації. Друзі, закликаю поширити та долучитися. Внески від 1 гривні – тож курочка по зернятку»,- закликає Анастасія Кльонова, член Global Ukraine, на своїй сторінці у Facebook.

До збору коштів  може долучитись кожен охочий, тим самим підтримати сотні, тисячі, мільйони ідей, які мають втілюватись  у життя.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.