Австрійці провели акцію на підтримку хворих дітей

59

Наслідки жахливої Чорнобильської катастрофи будуть відчутними ще багато років. Таке жахіття не залишає байдужими наших закордонних партнерів. Зокрема, в Австрії протягом квітня відбулися акції в рамках проекту «Діти Чорнобиля», австрійської екологічної організації GLOBAL 2000, якому, до речі, уже 20 років. Проект розпочався після візиту його ініціатора Христофа Отто до України – залишитись байдужим до стану постраждалих дітей він не зміг. Про це повідомляє Олександра Саєнко, українська активістка в Австрії.

apan

Проект опікується дитячими лікарнями, інтернатами і сиротинцями у східних областях України, забезпечуючи їх ліками, медичним обладнанням, фільтрами для питної води. Крім придбання медикаментів та витратних матеріалів, проект постійно сприяє поліпшенню інфраструктури і підвищенню стандартів лікування. Завдяки своєму беззмінному керівнику Христофу Отто «Діти Чорнобиля» врятували тисячі маленьких людей із захворюваннями крові в лікувальних установах і дитячих будинках Харківської, Луганської, Донецької областей, розповідає пані Олександра.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

apan2

Отже, було організовано збір коштів в рамках акції «Glatze oder spende» («Поголись або пожертвуй»), яка розпочалася з того, що кілька добровольців поголили голови на знак солідарності з хворими. Кожен, хто хотів продемонструвати підтримку хворим дітям, які втратили волосся, міг поголити голову і оприлюднити своє фото. За кожне фото спонсори надавали 100 євро. Сама акція відбулася 11 квітня. Альтернативою такої підтримки була грошова пожертва. Завдяки цим заходам проект планував зібрати 20 000 євро на ремонт і обладнання для ще одного дитячого закладу.

А минулого тижня, 21 квітня, в приміщенні Віденської ратуші відбувся благодійний концерт на підтримку «Дітей Чорнобиля». Під час заходу виступав ансамбль Wiener Philharmoniker. «Зал був повним, майже всі – австрійці, я нарахувала буквально декількох наших співвітчизників. Ці люди – не знайомі з українцями, ніколи не були в Україні, просто їх серця не можуть залишатися байдужими до страждань дітей. Горе національності не має, але я хочу подякувати від імені всіх українців: СПАСИБІ ВАМ», – зазначає Олександра Саєнко.

apan3

Вельми позитивно пані Олександра відгукується і про ініціатора проекту Христофа Отто: «Ця людина – без перебільшення – заслуговує на звання нашого Героя: за 20 років – майже 4 млн. євро прямої фінансової допомоги дитячим будинкам і лікарням, понад 2000 дітей, привезених до Австрії на лікування і відпочинок».

Як бачимо, маємо справжніх друзів в різних країнах світу, і одним з них є і пан Христоф. люди по всьому світу співжаліють з Україною та допомагають нам у скрутних ситуаціях, не залишаючи сам на сам з проблемами.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.