Global Ukraine

Архієпископ Мокшицький: «В Україні далі триває війна, Росія проникає усередину країни, щодня вмирають люди»

37

Джерело: wPolityce.pl
Переклад: Ірина Майданська, «Євромайдан-Варшава»

«Недільний збір коштів для України, запропонований Папою Римським, виникає з очевидної потреби. Війна далі триває, Росія проникає усередину країни, щодня вмирають люди», – говорить архієпископ Мєчислав Мокшицький.

На думку львівського архієпископа, велику роль у цьому відіграв архієпископ Гугеротті, який їздить країною і повідомляє Папу безпосередньо.

«Франциск дуже добре володіє інформацією і знає, що гуманітарна допомога зараз дуже необхідна», – додає архієпископ Мокшицький.

«Кожного дня – війна, кожна година – обстріл, вмирають люди», – говорив у ефірі Радіо Ватикан архієпископ Мокшицький.

Але також і тут, у Західній Україні, у Львівській єпархії принаймні раз на тиждень потребуємо допомоги. Вмирають молоді люди, багато дітей залишаються сиротами. Російські війська з кожним днем просуваються.

Україна відвоювала деякі села та міста, але люди втрачають свої маєтки, бо змушені втікати. Тому маємо біженців, яким необхідна допомога. Чимало поранених, інвалідів, тому ми потребуємо медичної підтримки.

«Необхідність гуманітарної допомоги – це не лише, щоб допомогти людям прожити додаткові години життя, але перш за все, щоб вони не голодували та не вмирали з голоду. Дуже потребуємо допомоги і солідарності. Наші католицькі костели, які знаходяться і у прикордонній частині України, мають ще більшу потребу, тому що більше там випадків, які потребують такої допомоги. Особливо Харківсько-Запорізька архієпархія, де архієпископи Станіслав Широкорадюк і Ян Собіло намагаються з усіх сил допомагати потребуючим», – зазначає архієпископ Львівської єпархії.

Пригадуємо, що організований Папою збір коштів для України, відбувся минулої неділі в усіх костелах Європи.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.