Актуальні події: що відвідати цього тижня?

87

Коли на вулиці потепліло, до шафи заховані теплі важкі пальта і куртки, довкола все цвіте і пробуджується природа – саме час, щоб відкласти справи в сторону і трохи відпочити та насолодитися навколишньою красою. Global Ukraine News пропонує для вас топ подій, які варто відвідати вже цього тижня.

V Фестиваль Писанок у Львові, який розпочнеться уже цього тижня – 14 квітня, дозволить вам відчути атмосферу прийдешнього Воскресіння, релігійної радості та сімейних свят. На Музейній площі у Галереї мистецьких писанок буде презентовано унікальні творчі роботи – авторські півметрові писанки, які створено спеціально до Фестивалю. Діятиме і великодня арт-майстерня, де проводитимуться майстер-класи для усіх охочих. Родзинкою фестивалю стане виготовлення тканої писанки митцями Дитячої школи народних мистецтв протягом Страсного тижня на Музейній площі. На Великдень писанку буде презентовано у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський Гай».

apv

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

З 15 по 24 квітня в Ужгороді відбудеться знаменитий Сакура-фест. Помилуватися квітковими деревами зможете гуляючи вулицями Довженка та Ракоці, а також площею Пушкіна. Концертна ж програма включатиме в себе виступи колективів, творчі виставки, спортивні змагання, ярмарку, тощо. Офіційне відкриття свята традиційно проходить на Театральній площі, після чого починається великий вернісаж художників, участь в якому беруть і професіонали, і любителі.

apv1

Коли ваша пристрасть – кінематограф, купуйте квитки до Чернівців. Там 14 квітня стартує тиждень австрійського кіно, який відбуватиметься у Німецькому домі (вул. Кобилянської, 53) та познайомить глядачів із кращими зразками сучасного короткого метру.

Сеанси розпочинатимуться кожного вечора о 19.00. «Кафе Електрік», «Серед сліпих», «Один із нас» – це ще далеко не повний перелік того, що транслюватиметься.

Тож бажаємо набратися гарних вражень, познайомитись з цікавими людьми та насолодитися розмаїттям барв нашої країни!

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.