За повідомленням адвокатів, здоров’я Надії Савченко значно погіршилось після спроби виходу з сухого голодування

33

Вихід української льотчиці Надії Савченко з сухого голодування відбувається з важкими ускладненнями. Про це на своїй сторінці в Facebook написав її адвокат Микола Полозов.

«Вчора був багатий на емоції день. Була радість від рішення Надії припинити сухе голодування, ціла суміш емоцій від атаки кремлівських пранкерів, здивування з приводу реакції деяких офіційних і не дуже осіб. Проте, сьогоднішній день кидає нові виклики, про які варто говорити серйозно.

Надія припинила сухе голодування, але вихід з нього відбувається з важкими ускладненнями.

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Вчора її рвало водою, яку вона намагалася пити. Крім цього стан її і без того виснаженого здоров’я стає все гіршим. Позначається стара проблема з каменями в нирках, загострена стресом для організму у вигляді голодування (особливо сухого). Висока температура, що не спадає вже кілька днів свідчить, як мінімум, про серйозне запалення внутрішніх органів. Іншими словами, мінімум, який зараз необхідно терміново зробити для Надії Савченко, це – провести медичне обстеження», – написав він.

Також Микола Полозов зазначив, що російських медиків Надія Савченко до себе не підпускає: «Як пише сама Надія, тут, в Росії старий ГУЛАГівський принцип «Не вір, не бійся, не проси» став її кредо».

Разом з тим, він повідомив, що українські медики все ще знаходяться в Ростові-на-Дону, але так і не отримали дозволу від російської влади на зустріч і обстеження Надії: «Мабуть, кремлівська образа, озвучена Лавровим, на її дії в суді, виявилася дуже глибокою… Так чи інакше, Надії Савченко терміново потрібно хоча б медичне обстеження для оцінки поточного стану здоров’я, визначення потенційних ризиків і правильного виходу з сухого голодування», – повідомив Микола Полозов.

Крім того він повідомив, що є інформація, що влада України звернулася до Німеччини з проханням надіслати своїх медиків Надії: «Але коли вони приїдуть? А вирішувати цю проблему потрібно терміново. На жаль, російський омбудсмен Памфилова не проявляє будь-якої активності в долі Надії в цей критичний момент».

Читати за темю: Пікети і мітинги солідарності з незаконно ув’язненною українською льотчицею пройшли в Гонконгу, Шанхаї, Хургаді і Канбері

«Всі двері в Росії для Надії – закриті, а Україна зараз об’єктивно нічим не може оперативно допомогти заручниці. Адвокати – не лікарі і не можуть об’єктивно судити про стан її здоров’я. На мій суб’єктивний погляд, ситуація – критична. Я закликаю всіх небайдужих до долі Надії людей максимально поширити цю заяву, постаратися донести її до всіх політиків, чиновників журналістів, до кого можна дотягнутися, до кого можна звернутися, – потрібно бити на сполох! Здоров’я і життя Надії згасають на очах. Час плине. І ми ніколи собі не пробачимо, якщо…» , – резюмував адвокат.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.