З’явився новий український фільм «Справжня Русь», який спрямований проти інформаційної війни Росії

71

В прокат виходить новий український фільм «Справжня Русь», який за задумом режисерів, моє допомогти в інформаційній війні проти Росії.

Стрічка режисера і сценариста Артура Якубова розповість про походження Московського князівства, підкресливши відмінність Київської Русі від Московії. У картині знялися відомі українські історики, письменники, художники, діячі культури: Анатолій Криволап, Сергій Притула, Левко Лук’яненко, В’ячеслав Корнієнко, Любомир Гузар, брати Капранови, Василь Шкляр.

«В інформаційній війні головне – правда. Завдання фільму звести на «ні» у багатьох українців комплекс «меншовартості». Глядач після фільму повинен усвідомити всю ілюзорність побудови російської історії. Він не повинен вестися на ідеї і думки про покровительство «великої Росії» над «маленькою Україною»», – розповів виданню Cultprostir режисер фільму.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Основна частина фільму – документальна, але є і незалежна ігрова сюжетна лінія.

А 13 березня в Національному музеї історії України відкриється виставка «Жива історія: вбрання та побут Давньої Русі».

Читати за темю: Чому Україна не пройшла випробування реформами

Історична реконструкція – одна з цікавих і важливих складових вивчення давніх часів. Вона дозволяє не просто сухо описати події, що давно лишилися на сторінках літописів, але в буквальному сенсі відчути себе частиною тієї далекої епохи.

У рамках діючої виставки «Жива історія: вбрання та побут Давньої Русі» відбудеться відкрите обговорення найрізноманітніших аспектів давньоруського побуту – від зброї та обладунків, прикрас до питань давнього будівництва човнів та відтворення тогочасної мови.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.