Європейський Союз закликає Росію звільнити Савченко – Дональд Туск

62

Переклад: Ірина Майданська, “Євромайдан-Варшава”

«Європейський Союз підтримує звернення до Росії в справі негайного звільнення української льотчиці Надії Савченко, яка нелегально ув’язнена у Росії»,  – зазначив президент Ради Євросоюзу Дональд Туск після зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Брюсселі.

«Ми говорили про справу Надії Савченко, яку неправомірно утримують в Росії. Хотів би повторити заклик ЄС щодо негайного її звільнення, а також звільнення Олега Сенцова та всіх українських громадян, які були неправомірно затримані та ув’язнені», – сказав Дональд Туск.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Відомо, що Савченко чекає на рішення російського суду в справі про співпрацю у вбивстві двох російських журналістів, яка трапилась під час боїв на Донбасі у 2014 році. Прокурор вимагав  23 роки позбавлення волі у якості покарання. Надія не визнає своєї провини. Четвертого березня Савченко розпочала голодування у знак протесту, але минулого четверга почала пити воду. Захист підсудної стверджує, що її стан – важкий.

Читати за темою: Нижня Сілезія – новий дім для українців

Крім того, режисеру Олегу Сенцову російський суд  у серпні 2015 року виніс вирок – позбавлення волі строком на 20 років за те, що той, нібито, організовував терористичні напади у Криму.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.