«Я почула вашу біль, люди, і я до вироку зміню сухий голод на голод на воді» – Надія Савченко припинила сухе голодування

44

Українська льотчиця і депутат Надія Савченко припинила сухе голодування, про що повідомила у своїй заяві, яку оприлюднив захисник Марк Фейгін.

«Українці і добрі люди всього світу! Я вас чую. Я знаю, що ви поклали багато сил на те, щоб визволити мене і багато хто з вас в Росії за це постраждав. Я не хочу, щоб моя воля була ціною неволі інших», – написала вона.

Надія Савченко наголосила, що вдячна Україні і ніколи не зречеться своєї Батьківщини.

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

«Проти неправди є одна зброя – правда. Я буду боротися так, щоб показати світові, що правда дорожча за життя. Я ніколи не визнаю ні своєї вини, ні російського суду!» – наголосила Надія.

Читати за темою: Голландська соціологія за місяць до референдуму: лише половина голландців знають про референдум

«Сьогодні я отримала слова підтримки Президента України Петра Олексійовича Порошенка. Я знаю, що багато людей докладають всіх зусиль, щоб мене визволити і дуже вдячна всім за це. Але я прошу вас пам’ятати одну істину: життя одної людини не варто двох, тому обмін або всіх на всіх, або душі на душу. І вже точно моє життя не варте того, щоб здавати ворогові землю України, окупований Крим і Донбас. Я почула вашу біль, люди, і я до вироку зміню сухий голод на голод на воді. Суд прислухався до моїх умов і взяв на винесення вироку тиждень (сім робочих днів). Це ще одна наша перемога в цьому бою!» – зазначила льотчиця.

385311679

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.