Видання Oxford University Press передрукувало підручник, де раніше Крим був позначений «російським»

62

Видавництво Oxford University Press виправило помилки у підручнику з географії Geog.3 для школярів, у якому Крим було позначено як частину території Російської Федерації. Про це йдеться в повідомленні Посольства України у Великій Британії.

Виправлення внесли після численних звернень та критики з боку громадськості та у відповідь на звернення Посольства. Нова версія шкільного підручника Geog.3 надійшла у продаж 29 лютого. У ній наголошується на тому, що, відповідно до міжнародного права, Крим належить Україні. Вказано, що ООН не визнає Крим як частину російської території, а більшість держав світу, в тому числі Велика Британія, засудили незаконний референдум 2014 року на півострові.

Інформацію про випуск оновленої версії підручника опубліковано на веб-сайті Oxford University Press, де повідомляється, що видавництво готове безкоштовно обміняти підручник з помилками на його оновлену версію.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

c28d930-2

Як відомо, раніше британське видавництво Oxford University Press випустило соціально-економічний атлас світу на 2016 рік, на якому Крим є частиною Росії.

Це вже не перший випадок з неправильним визначенням територіальних кордонів України – прецедент Oxford University Press вже четвертий з початку року.

Так польське видавництво «Галілеос», яке  видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим вказано як територію Росії, прийняло рішення зупинити продаж карти та відповідним чином її відкоригувати.

Чеське видавництво «Ottovo Nakladatelstvi» заявляло, що позначення Криму частиною Росії у їхньому «Футбольному атласі» сталося внаслідок помилки картографа і не було навмисними діями.

Читати за темою: Стратегія довіри: як перевернути систему

Болгарське національне телебачення визнало демонстрацію відеосюжету  з некоректно позначеною на карті територіальною належністю незаконно окупованого Криму з боку Росії «технічною помилкою».

ce073a9-3

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.