Від «Омріяної України» до «Революції світогляду»

78
vour
Олексій Толкачов, автор книги «Омріяна Україна»

Проект наших партнерів – «Революція Світогляду» – всеукраїнський тур з презентаціями книги Олексія Толкачова «Омріяна Україна» в 29 містах України – унікальний в своєму роді. Адже, це – спроба ініціювати серйозну розмову в українському суспільстві про майбутнє, про колективний світогляд, про цінності. Це спроба вибудувати бачення ідеальної України, яка стане новим цивілізаційним лідером людства.

Ініціатор проекту – Олексій Толкачов – переконаний, що наша реальність є віддзеркаленням нашої колективної свідомості. Тому починати зміни необхідно з цінностей, світогляду, самої людини. Саме тому гасло «Світоглядної Революції»: «Зміни себе – зміни країну!».

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Чимало людей в регіонах вже чекають на початок проекту, на світоглядні зустрічі, на «Революцію Світогляду». Однак для того, щоб відвідати 29 міст по всій Україні, необхідні кошти на покриття транспортних витрат.

Зараз організатори розпочали збір грошей на краудфандинговій платформі «Спільнокошт», де кожен може долучитися до команди або підтримати проект своїм внеском. Навіть невеликі суми є надзвичайно важливими для того, щоб проект став реальністю.

Книгу вже було представлено в Ужгороді, Одесі та знято сюжети для телеканалів espreso.tv! та «7 канал». Іншими проектами, співорганізатор яких – Олексій Толкачов, є Світоглядна Академія, Конкурс-фестиваль «Омріяна Україна очима дітей», тощо.

Підтримати «Революцію Світогляду», почитати «Омріяну Україну» та долучитися до проекту можна тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.