В Україні заборонили ще 14 російських телеканалів

38

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вилучила з переліку програм, дозволених для ретрансляції в Україні, 14 російських телеканалів. Як йдеться в повідомленні на сайті Нацради, в українському ефірі буде заборонено транслювати такі телеканали: «Радость моя», «Музыка Первого», «Оcean–TV», «HD Life», «ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)», «24 Док», «Детский», «STV», «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», «Еврокино», «Drive», «Мать и дитя».

Вилучення пояснюється тим, що в ефірах цих телеканалів була зафіксована комерційна реклама, розповсюдження якої в ефірах іноземних телеканалів в Україні заборонено, якщо вони не підпадають під Європейську конвенцію про транскордонне телебачення. Крім того, на каналах зафіксовано й інші порушення українського законодавства.

Рішення Національної ради про вилучення 14 іноземних програм набуває чинності через місяць з дня його оприлюднення.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Нагадаємо, що 11 лютого Національна рада вилучила із Переліку іноземних програм, зміст яких не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, 15 російських телеканалів..

Тоді за порушення вітчизняного законодавства заборонили такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сервала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

Читати за темою: Потерявшие дом. Два года полуострова в историях крымчан

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що «основними причинами для вилучення цих телеканалів із Переліку іноземних програм стали порушення законодавства в частині національної безпеки і законодавства про рекламу. Йдеться про показ персон, внесених до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і показ реклами, яка в Україні заборонена в ефірі іноземних телерадіоорганізацій, якщо вони не підпадають під юрисдикцію держав˗членів Європейського Союзу або держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення».

Зокрема, в ефірі «Совершенно секретно» 28 січня 2016 року зафіксовано трансляцію документального фільму «Ксения Раппопорт. Игра без правил», що містив інтерв’ю з Порєченковим.

За пропозицією заступника голови Національної ради Уляни Фещук вирішено дати провайдерам місяць для виконання цього рішення. Водночас член Національної ради Сергій Костинський зазначив, що регуляторний орган і надалі моніторитиме іноземні програми, що мають юрисдикцію країн, які не підписали Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.