В Україні вперше запрацювала платіжна система Visa на основі хмарних технологій

29

Україна в черговий раз продемонструвала свою приналежність до лідерів цифрового світу. В Києві була запущена перша в нашій країні програма безконтактних платежів Visa на основі хмарних технологій.

Відтепер будь-який користувач мобільного пристрою на базі Android, не відвідуючи банківського відділення, зможе скористатися програмою для безконтактної оплати покупок за допомогою мобільного телефону.

Для цього необхідно завантажити додаток The Pay на свій смартфон з операційною системою Android версії 4.4 і вище, оснащений чіпом NFC. Далі необхідно зареєструватися і пройти процедуру випуску цифрової передплаченої карти Visa Фідобанк. Процес займає лічені хвилини, а випуск карти – безкоштовний. Потім свій мобільний гаманець необхідно поповнити за допомогою картки Фідобанк «Штука», або онлайн через FidoWallet, а також за допомогою сервісу переказів з картки на картку Visa Money Transfer.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

Скористатися новим сервісом можна не тільки в магазинах торговельної мережі Retail Group, а й скрізь, де приймаються безконтактні карти Visa PayWave (а це більше 70 000 торгових точок по Україні).

Читати за темю: Євген Сисоєв: Масштаб подій в нашій IT-галузі унікальний навіть для Європи

Процес оплати NFC-смартфоном досить простий: необхідно піднести смартфон з активованим додатком The Pay до безконтактного терміналу на відстань не більше 5 см. Для операцій на суму до 200 грн. вводити PIN-код не потрібно, для транзакцій на суму понад 200 грн. – необхідно ввести PIN-код, який користувач отримує на мобільний телефон в SMS-повідомленні в процесі установки і активації програми The Pay.

Нагадаємо, що нещодавно 20 українських ІТ-компаній увійшли до світового рейтингу найуспішніших і швидко зростаючих бізнес-структур.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.